Daugelio metų patirtis viename paprastame įrankyje

Pasitelkėme visas pamokas, kurias išmokome per savo 20 metų patirtį miškininkystės srityje, ir sudėjome jas į vieną paprastą kelmų smulkinimo įrankį. Taip ir sukūrėme „Dipperfox“.

Mūsų istorija

Dirbdami lauko darbus, kartais giliai miške, negalėjome nepastebėti, kad darbai ne visada vyksta taip, kaip tikėtasi. Kartais tai būdavo dėl blogo oro ar sudėtingo reljefo, bet dažniausiai taip nutikdavo dėl smulkmenų, dėl kurių būdavo sugaištama labai daug laiko, iššvaistoma daug degalų ir pinigų.

Stebėdami ir dirbdami supratome, kad geresnis planavimas ir tinkami įrankiai gali viską pakeisti iš esmės. Pasitelkę naujoves, išradingumą ir ryžtą perėjome į visai kitą lygį ir tapome produktų kūrėjais.

Taip viskas ir prasidėjo – ėjome nuo vieno etapo prie kito, kol 2018 m. sukūrėme pirmąjį veikiantį kelmų smulkintuvo prototipą. Tai buvo sėkmė, nes išsiuntę jį išbandyti vienai sunkiasvorių mašinų bendrovei daugiau jo taip ir nebematėme. Bendrovė tiesiog atsisakė jį grąžinti. Tad sukūrėme naują, dar geresnį prototipą – kurio irgi taip niekada ir nebeatgavome!

Tai mus įkvėpė pasitelkti savo šeimos kompetencijas sunkiosios įrangos, inžinerijos, gamybos ir verslo plėtros srityse ir įkurti „Dipperfox“ – novatoriškų sunkiosios technikos gaminių prekės ženklą, kuris apjungia mūsų patirtį, idėjas, efektyvumo maniją bei pozityvų pamišimą.

Visus plieninius komponentus kuriame ir gaminame savo gamykloje, kurioje dirba išmaniausi ir greičiausi plieno apdirbimo įrenginiai, žmonės ir lapės. Mūsų šeimos verslas išaugo iki 15 inžinierių, operatorių ir specialistų komandos, kuri jau kuria naujus gaminius – gręžiančius, pjaunančius, raunančius ir smulkinančius geriau nei bet kas kitas!